Barcelona po luan kundër Getafes në kampionat. Ekipi kampion i Spanjës ka dalë në fushë me fanellën e Ousmane Dembelesë të kthyer mbrapsht. Shokët e ekipit kanë shfaqur mbështetjen e tyre për francezin.

Sulmuesi i ri është operuar për të dytën herë brenda sezonit dhe ka humbur krejtësisht edicionin dhe Euro2020. Ai pritet të rikthehet në kampionatin që do të nisë në gusht. Një goditje shumë e rëndë për sulmuesin e Barcelonës. Drejtuesit duket se do ta mbështesin dhe mesazhi i përcjellë është shumë i bukur.

The post Yjet e Barcelonës me mesazh të madh, mbështesin shokun e tyre në një moment tepër të vështirë (foto) appeared first on Sport.