“Shen Valentini ka mbaruar”, shkruan Wanda Nara, së cilës me shumë mundësi nuk ia ka vënë njeri këtë koment. Moderatarja, e cila është bashkëshortja e sulmuesit Mauro Icardi, di ta tërheqë vëmendjen si zakonisht me pozat e saj seksi.

Edhe pse nënë fëmijësh dhe në një lidhje, ajo nuk ngurron t’i tregojë të gjitha. Icardi me siguri bëhet xheloz, ndërkohë që fansat e saj mezi presin të shohin pozën e radhës.

Ajo pas Shën Valentinit ishte me të vërtetë sensuale, ndërkohë që shumëkujt i kanë shkuar sytë te dallëndyshja, tatuazhi që ajo e ka bërë pranë vendit intim.

View this post on Instagram

San valentino ya terminó ? 🤔

A post shared by Wanda nara (@wanda_icardi) on Feb 15, 2020 at 2:23pm PST

The post Wanda Nara tërbon rrjetin, me të kuqen dhe… dallëndyshen (foto) appeared first on Sport.