11 C
Tirana
March 31, 2020
Ibra Mino Raiola Seria A shuplake Sport

Video: Pas barazimit ndaj Juves, Ibra godet me shuplakë agjentin e njohur

Mino Raiola u godit edhe njëherë tjetër nga një shuplakë e Zlatan Ibrahimovic, pas barazimit 1-1 të Milanit me Juventusin në Kupën e Italisë mbrëmjen e së enjtes.

Agjenti i njohur italo-holandez, ishte i pranishëm në stadium dhe madje foli për të ardhmen e tre klientëve të tij në Milano, përkatësisht Ibrahimovic, Gianluigi Donnarumma dhe Giacomo Bonaventura.

Raiola po fliste me gazetarët, kur pa se Ibrahimoviç po i afrohej nga pas. Agjenti tha: “Më vjen keq djema, por unë jam në telashe, po vjen Ibrahimovic! Herën e fundit që ai më goditi, unë akoma ndiej dhimbjen” tha Raiola duke u larguar.

The post Video: Pas barazimit ndaj Juves, Ibra godet me shuplakë agjentin e njohur appeared first on Sport.

Related posts

Sot do ishte duke luajtur në La Liga, nuk do ta besoni çfarë i ka ndodhur Myrto Uzunit

admin

Përkrah Ronaldos, Edi Ramën e vendosin në faqen e parë të gazetës së madhe sportive në Itali

admin

Pak orë para ndeshjes së sotme, Milani merr lajmin e keq/ Mungesë e madhe ndaj Torinos

admin

Leave a Comment