Jose Mourinho nuk ka duruar dot gjatë konferencës për shtyp pas ndeshjes me RB Leipzig. Trajneri portugez i Tottenham ka reaguar keq pas një pyetjeje që i është bërë nga njëri prej gazetarëve dhe është larguar, pasi e ka konsideruar pyetje si “pa lidhje”.

Gazetari: Sonte, ishte Tottenham në një ditë të keqe apo ishte RB Leipzig një skuadër që u paraqit mirë?
Mourinho: Më fal!

Zëdhënësi për shtyp: Ai tha, ishte Tottenham keq, apo RB Leipzig ishte mirë?
Mourinho: Ju mendoni se ne ishim keq?

Gazetari: Epo rezultati thotë që ju keni humbur në shtëpi…
Mourinho: OK. Atëherë nuk po ju jap një përgjigje, sepse nuk më pëlqen pyetja juaj. Mendoj se pyetja juaj nuk është e rregullt. Mirupafshim djema. Pyetje e bukur shoku.

Jose Mourinho loses it with reporter

Jose Mourinho lost it with a reporter in his post-match press conference last night. 🤬

Gepostet von The Sun Football am Donnerstag, 20. Februar 2020

The post Video: Mourinhos i “ikën truri” pas humbjes në Champions, bën veprimin e papritur në konferencën për shtyp appeared first on Sport.