Liverpool është duke fituar aktualisht 2-1 ndaj Bournemouth. Salah dhe Mane përmbysën golin e shënuar nga miqtë që në minutën e 9-të.

Jurgen Kloop është gjithmonë special dhe kjo shihet te festa e golit të dytë që u shënuar nga Mane.

Trajneri I Liverpool çlirohet dhe festoon duke u drejtuar nga gjyqtari anësor. Për më shumë shihni videon e mëposhtme:

The post Video: Klopp si kurrë më parë, habit me mënyrën e festimit pas golit të dytë të Liverpool appeared first on Sport.