Jasir Asani është duke kalur një formë të mirë, me ekipin e tij të ri AIK Stokholmin.

Ish-sulmuesi i Partizanit ka gjetur rrugën e rrjetës me penallti, në miqësoren që skuadra e tij ka luajtur ndaj Rostovit, ditën e sotme dhe që ka përfunduar në barazim 1-1.

Asani ishte ai që nga pika e bardhë e penalltisë, vendosi baraspeshën në këtë përballje miqësore.

Ky është goli i dytë i 24-vjeçarit, pasi ka shënuar edhe një herë tjetër në miqësore.

 

🙏🙏🦁🦁

Gepostet von Jasir Asanii am Samstag, 15. Februar 2020

The post Video/ Fantastik Asani, ish-futbollisti i Partizanit gjen rrugën e rrjetës appeared first on Sport.