Ndeshja e fundit e javës së 23-të në La Liga mes Betis dhe Barcelonës ka nisur me gola dhe me shumë vrull nga të dy ekipet.

Vendasit shënuan të parët në minutën e 5′, nga pika e bardhë e penalltisë pas ndërhyrjes së VAR-it. Miqtë barazuan rezultatin me golin e De Jong, pas një super asisti të Messit.

Barcelona duhet të fitojë medoemos sot, pasi Reali momentalisht është i shkëputur me 5 pikë. /CNA.al

The post Video: Betis-Barcelona, 2 gola në 3 minuta/ Messi jep asist të çmendur appeared first on Sport.