Super asist dhe super gol! Suso më në fund nis të shkëlqejë te Sevilla. i larguar nga Milani si epiqendra e problemeve dhe i urryer nga tifozeria kuqezi, spanjolli nisi aventurën e tij në janar te Sevilla, që do ta blejë me detyrim vetëm nëse arrihet zona Champions League në renditje.

Sot ndaj Espanyol, ish-futbollisti i Milanit, ka mrekulluar me një asist në pjesën e parë dhe një gol të bukur në pjesën e dytë…Sevilla barazoi 2-2 brenda fushe, por Suso shmangu humbjen!

The post U largua nga Milani se e urrenin tifozët/ Video: Shënon supergol dhe jep asist për ekipin e ri appeared first on Sport.