Barcelona do të presë në shtëpi Getafen ditën e sotme, në ndeshjen e vlefshme për javën e 24 në La Liga.

Një ditë shumë e veçantë kjo e sotmja është është edhe për sulmuesin shqiptar Rei Manaj, i cili është thirrur për herë të parë me ekipin e parë.

Setien vendosi që ta marrë lushnjarin me pjesën tjetër të ekipit, për shkak të problemeve në repartin e sulmit. Megjithatë pavarësisht se e ka thirrur, tekniku katalanas ka vendosur që Manaj ta nisë nga stoli ndeshjen e sotme.

Barcelona do të kërkojë të marrë fitoren me çdo kusht, për të ndjekur Realin dhe për të shpresuar në ndonjë hap fals të tyre në krye.

Formacionet zyrtare:

The post Trajneri i Barcelonës publikon formacion zyrtar, ja ku ndodhet Rei Manaj appeared first on Sport.