“Astori vdiq keq… Ishalla sa më shpejt e shoqëron! Kopil famëkeq!”…

Ka qenë ky mesazhi që një tifoz (pseudo më saktë) i ka dërguar Patrick Cutrones pas ndeshjes Fiorentina-Milan në Firence, ku sulmuesi i bë pjesë e episodit të penalltisë së fituar ndaj Romagnolit. Episod që vendosi ndeshjen pasi nuk ishte 11-të metërsh por më shumë një simulim i ish-milanistit.

Shumë mesazhe për Cutronen dhe sharje nga tifozët e ish-ekipit të tij të zemrës. Madje, dikush uronte ta zinte edhe coronavirusi.


The post Tifozët e Milanit e teprojnë, i urojnë vdekjen ose coronavirusin ish-yllit të tyre appeared first on Sport.