Orges Shehi është trajneri i ri i Kukësit, ndërsa u prezantua gjatë ditës së sotme. Mision i vështirë në drejtimin e verilindorëve, pasi dihet tashmë që skuadra kërkon vetëm titullin kampion dhe në rast të një dështimi, atëherë do të vijë shkarkimi.

Ndërkohë një artikull me 10 këshilla tërësisht origjinale vijnë nga “Tifozat kuksian”. Në disa raste edhe satirike, por që nga ana tjetër “i hapin sytë” Shehit për ambientin që e pret, njëkohësisht duke treguar edhe mënyrën sesi të fitojë zemrën e tifozëve të Kukësit. Pika e dobët është Kristal Abazaj, ndërsa trajneri i theksohet se duhet të dijë që ka një “Ferrari” në dizpozicion dhe nuk duhet ta trajtojë si një “dum-dum”.

The post Tifozat kuksianë kanë 10 këshilla për Shehin/ Ke në dorë një Ferrari… mos e trajto si dum dum, jepi gaz appeared first on Sport.