Edu Aguirre, gazetari spanjoll dhe mik i ngushtë me Cristiano Ronaldo, gjithmonë përkrah tij, ka folur pas Real Madrid-Barcelona për “El Chiringuito”.

“E di me siguri që Cristiano ndjen dëshirën të kthehet te Real Madrid. Ka ndjerë emocinet dhe dashurinë e madrilizmit në “Bernabeu”, u emocionua! Tani është i përqendruar totalisht te Juventusit por në futboll kurrë mos thuaj kurrë. Nuk e di se çfarë mund të ndodhë në të ardhmen… askush nuk mund ta dijë”.

The post Ronaldo do të rikthehet te Reali? Miku i ngushtë i portugezit trondit Juventusin me këtë deklaratë appeared first on Sport.