Juventusi e ka mbyllur pjesën e parë në avantazh 1-0 ndaj Brescia në “Allianz Stadium”. “Zonja” ka lënë pushim sot Ronaldon, duke i dhënë mundësinë Paulo Dybala të jetë protagonist dhe argjentinasi nuk ka zhgënjyer.

Pas një goditje dënimi të fituar nga Ramsey, “La Joya” e mori përsipër atë dhe e ekzekutoi në mënyrën më të mirë të mundshme.

Miqtë janë me 10 lojtarë, pas në minutën e 237-të, Aye, doli me karton të kuq. /CNA.al

The post Mungon Ronaldo, por është Dybala/ Video: Argjentinasi kalon në avantazh Juventusin me një perlë të vërtetë appeared first on Sport.