Tottenham dhe Jose Mourinho e kanë nisur ditën me një lajm tronditës, me Heung-Min Son që do t’i nënshtrohet një ndërhyrje kirurgjikale, pasi ka pësuar një frakturë në krahun e tij të djathtë.

Ka qenë vetë klubi londinez që ka bërë me dije lajmin, ku thuhet se koreano-jugori do të mungojë për disa javë. Lajm mjaft i keq për Tottenham, duke ditur që mungon edhe Harry Kane prej kohësh dhe sfida në Champions League me Leipzig është në prag.

The post Mourinho bëhet me dhimbje koke/ Humb liderin e ekipit për disa javë appeared first on Sport.