Milan do të përballet me Torinon në “San Siro” në orën 20:45. Në kuadër të sfidës, kuqezinjtë kanë publikuar edhe formacionin zyrtar. Calhangolu konfirmohet si mungesë dhe si titullar do të luajë Lucas Paqueta.

Pioli i beson brazilianit, duke mos ndryshuar modul dhe duke lënë në stol Bonaventurën. Ibrahimovic luan i vetëm në sulm, ndërsa nga krahët Castillejo-Rebic konfirmohen. Kjaer gjithashtu konfirmohet, së bashku me Calabarian që luan nga e djathta.

The post Milan-Torino, formacionet zyrtare/ Ibra nga minuta e parë, një shans edhe për “dështakun” e madh appeared first on Sport.