Janë mbyllur 45 minutat e para në 4 ndeshjet e javës së 25-të të Superiores. Në Korçë, Skënderbeu po fiton 1-0 ndaj Luftëtarit. Vendasit gjetën rrjetën në minutën e 18′ me Mensah, goli i parë për të në kampionat.

Në Vlorë, Tirana po fiton 0-1 ndaj Flamurtarit, pas autogolit të Vrapit në minutën e 34-të.

Në dy sfidat e tjera ende nuk është zhbllokuar ende rezultati, në “Selman Stërmasi” ku luan Partizani me Teutën dhe në “Elbasan Arena” ku luan Kukësi me Vllazninë.

The post Mbyllen 45 minutat e para/ Ja rezultatet në 4 sfidat e Superiores appeared first on Sport.