Situata te Kukësi është mjaft e mirë falë rënditjes, ndaj kjo gjë ka sjellë një atmosferë pozitive. Mesfushori Eduart Rroca ka bërë një postim në rrjetet sociale ku ka ”ngacmuar” Abazajn dhe Teqjan, duke u kërkuar atyre pica për shkak të një fitoreje në stërvitje. Bashke më të, në një skuadër mesa duket ka qënë dhe Vasil Shkurtaj, që ka shpërndarë storyn e lojtarit nga Librazhdi. Nuk mund të mungonte dhe një mbishkrim: ”Winner Team”, që do të thotë se janë ekipi fitues në stërvitjen e sotme.

Titulli mbetet një objektiv i rëndësishëm dhe i arritshëm për verilindorët që e shohin veten në krye të rënditjes, duke lënë pas pretendentët. Megjtihatë, deri në fund ka akoma shumë ndeshje dhe futbollit nuk i dihet kurrë.

The post “Kur do na i jepni ato picat”, plas gallata te Kukësi appeared first on Sport.