Trajneri i Napolit, Gennaro Gattuso, është një ndër personazhet më të njohur në botën e futbollit, për atë që ka dhënë në fushën e lojës gjatë kohës kur ishte futbollist, si dhe për karrierën e tij si trajner, pasi ka drejtuar disa skuadra të mëdha, si Milanin dhe Napolin.

Strategu italian ka qenë sot i pranishëm në një restorant-cafe së basku me të afërmit e tij, aty ku i kanë bërë një truk. Kamerieri mendoi të bënte një shaka me Gatusson, duke bërë sikur po i derdhej kafeja. Reagimi i Gattusos, thjesht epik…

The post Kamarieri i derdh kafen/ Video: Gattuso bën reagimin epik appeared first on Sport.