E pabesueshme! Emre Can ka shënuar një supergol në takimin kundër Bayer Leverkusen, në takimin e tij të parë si titullar me fanellën e Dortmundit.

Ish-mesfushori i Juventusit gjuan nga një distancë shumë e largët dhe gjen trekëndëshin e portës, duke kaluar Dortmundin në avantazh 1-2. Fillim i mbarë, gjysma e punës, por Emre Can jo vetëm që e ka nisur mbarë, por në mënyrën më të mirë të mundshme.

The post Juventusi nuk e donte/ Emre Can shënon supergol për Dortmundin appeared first on Sport.