U largua nga “San Siro” i xhindosur dhe i pari fitores 1-0 ndaj Torinos. i mërzitur me veten sepse nuk shënoi gol me rastet që pati, por edhe me ekipin që nuk siguroi rezultatin për të mos rrezikuar barazimin në fund…

Zlatan Ibrahimovic, megjithatë, fokusohet menjëherë te ndeshja në Firence ndaj Fiorentina. Suedezi ka bërë ditën e mërkurë palestër, teksa në pamjet që janë publikuar nga faqja zyrtare e Milanit duket i nevrikosur dhe gjithë grintë! Një agresivitet dhe temperament për t’u marrë shembull për një 38-vjeçar…

The post Ibrahimovic 38 vjeç?/ Kjo video e bërë në palestër tregon se nuk është “normal” appeared first on Sport.