Napoli ka zhvilluar konferencën para ndeshjes me Barcelonën në “Champions League”. Atje gjendej trajneri Gatuzo dhe kapiteni Insegne për të folur përpara mediave në lidhje me pyetjet e tyre për ndeshjen e nesërme kundër katalanasve.

Elseid Hysaj dhe Mario Rui mbahen te Napoli edhe si dy futbollistë që sjellin frymën e grupit dhe atmosferë në dhomat e zhveshjes me batutat e bëra. As këtë nuk herë nuk mund të qendronin të qetë, ndërsa Insegne e kishte futur konferencën e zhvilluar LIVE në “Instagram”.

“O djal i bukur”, ishte ngacmimi i bërë nga Elseid Hysaj, por edhe Mario Rui që nuk mund të rrinte pa e lënë përshtypjen e tij: “Sa bukur që flet ky kapiteni ynë”. /Sport Ekspres/

The post Hysaj tallet keq me kapitenin e Napolit në konferencë: Po sa mirë që flet ky djali i bukur appeared first on Sport.