Aventura në radhët e Partizanit nuk po shkon në mënyrën më të mirë për mesfushorin Aristoteles Romero.rom

Kampionët e Shqipërisë të pakënaqur nga forma e venezuelasit, e kanë dërguar këtë të fundit në ekipin B. Megjithatë, 24-vjeçari ndonëse jashtë skuadre, vazhdon të jetë në qendër të vëmendjes duke qenë aktiv në rrjetet sociale.

Ai duket se po “ngushëllohet” në këtë periudhë të vështirë nga partnerja e tij Raulmilar Diaz.romer

Venezuelasja me profesion mjeke, ka tërhequr shumë vëmendje për linjat saj perfekte trupore dhe me sa duket, Romero nuk po e kalon edhe aq keq periudhën jashtë skuadrës.Romero-Partizani-e-fejuaraRomero-dhe-e-fejuaraE-fejuara-e-romerosRomero-Partizani

 

The post FOTO/ Momenti i vështirë te Partizani, mjekja seksi ngushëllon Romeron appeared first on Sport.