11 C
Tirana
March 31, 2020
bregu skenderbeu Sport Super Liga

Flitet për largim, a do luajë Dejvi Bregu nesër ndaj Tiranës?

Mes mungesash dhe dilemash Skënderbeu do të udhëtojë në transfertën e së shtunës në kryeqytet ndaj Tiranës. Lajmi i mirë për të besuarit e Ilir Dajës është fakti se Dejvi Bregu do të jetë i gatshëm në këtë ndeshje.

Vlonjati ka lënë pas problemet dhe nga dje është bashkuar me ekipin në seancën stërvitore duke dhënë sinjale rikthimi dhe kalimi të problemeve.

Në dilemë të madhe mbetet prania e Blerim Krasniqit në këtë ndeshje. Sulmuesi ende vijon i diferencuar pjesërisht por në kampin bardhekuq janë të vendosur që të presin deri në momentet e fundit për të parë nëse do ia dalë apo jo për  të qenë i gatshëm nën urdhrat e trajnerit Daja.

The post Flitet për largim, a do luajë Dejvi Bregu nesër ndaj Tiranës? appeared first on Sport.

Related posts

Zbulohen datat, ja kur luhen ndeshjet çerekfinaliste të Kupës

admin

Video/ E mbani mend Alban Mehën? Ish-mesfushori i Kombëtares realizon supergol

admin

Super ndeshje në Korçë, fitore dramatike e Skënderbeut ndaj Teutës/ Bregu fantastik, Koliçi hero

admin

Leave a Comment