Më në fund Interi ia ka dalë të zhbllokojë ndeshjen me Ludugorets. Zikaltrit kanë kaluar në avantazh në minutën e 71-të në Bullgari me anë të Christian Eriksen.

Aksion i bukur i skuadrës së Contes dhe finalizim i saktë i mesfushorit danez. Goli i parë me zikaltrit për Eriksen, i cili i dhuron avantazhin skuadrës së tij në përballjen e Europa League kundër Ludugorets.

The post Europa League: Interi shënon më në fund në Bullgari, blerja e bujshme e janarit e bën sefte appeared first on Sport.