ndri Çekiçi vazhdon të shënojë në kampionatin slloven. Pogradecari ka realizuar në portën e Rudar sot dhe Olimpija Ljubjana është duke triumfuar falë golit të tij deri më tani. Ky është goli i tetë për lojtarin kuqezi.

Goli i sotëm erdhi me një goditje të fortë brenda zonës. Çekiçi nuk fali, teksa e mposhti portierin kundërshtar dhe shpreson që tanimë skuadra e tij të ruajë epërsinë deri në fund. /abcnews.al

The post Endri Çekiçi sinjal Edi Rejës, shënon supergolin e radhës në Slloveni appeared first on Sport.