Një lajm i bujshëm po qarkullon së fundmi në lidhje me Milanin. “SempreMilan”, shkruan se pritet që në orët në vijim të ketë një mbledhje urgjente nga presidenca kuqezi, ku do të merret një vendim drastik.

Zvonimir Boban sipas gjasave do të shkarkohet menjëherë dhe nuk do të jetë më pjesë e kuqezinjve.

Kroati ka sulmuar në një intervistë të dhënë së fundmi drejtorin ekzekutiv, Ivan Gazidis dhe kjo duket se është shkaku kryesor për vendimin drastik.

The post E fundit: Mbledhje urgjente te Milani, merret vendimi drastik/ Ikën idhulli i tifozëve appeared first on Sport.