ianni De Biasi ishte i ftuar të hënën në emisionin “Procesi Sportiv” në Top-Channel. Ish-trajneri i Kombëtares u pyet nëse do të kishte pranuar të drejtonte skuadrën e Partizanit.

Përgjigja e tij ishte e prerë teksa theksoi se pas largimit nga pankina kuqezi, shkoi në Spanjë dhe do të preferonte një ekip me nivel më lart se të kuqtë, shkruan “newsport.al”.

” Pyetje jo shumë e bukur. Kur u largova nga Kombëtarja, shkova në Spanjë, pastaj pata mundësi të tjera dhe është e qartë që tani unë synoj që të stërvis skuadrat e njëlloj niveli dhe është e qartë që po pres këtë gjë, nga ky këndvështri”, deklaroi Gianni De Biasi.

The post De Biazi injoron Partizanin: Nuk është ekip për nivelin tim appeared first on Sport.