Presidenti i Tiranës, Refik Halili ka folur për “Supersport” pas sfidës së Tiranës me Skënderbeun. Ai u shpreh se ky barazim i ka dhembur shumë, teksa thotë se u gabua me zëvendësimet në përballjen e sotme.remio humbi pas barazimit të sotëm? “S’ka lidhje puna e premios, unë kam qenë i kënaqur gjatë gjithë kohës. Por, sot mendoj që duhet të ishim më të kujdesshëm me ndërrimet. Skuadra dha maksimumin, por fitorja nuk u arrit”.

Kukësi dhe Partizani? “Në kemi thënë ndeshjet i marrim me rradhë dhe me kujdes, por ky barazim me Skënderbeun ndeshje më ka dhembur shumë”

The post “Barazimi më dhembi shumë”, Halili: Ja çfarë duhet të kishte bërë skuadra appeared first on Sport.